KONFERENCIJA - PARODA Kodėl verta dalyvauti?

Pirmąkart konferencija – paroda „Motivated at work“ įvyko 2019 metų gegužę, suvienijus Personalo valdymo profesionalų asociacijos ir Lietuvos parodų ir kongresų centro Litexpo kompetencijas ir galimybes.

„Kasmet organizuodami metines PVPA konferencijas norėjome naujos kokybės ir apimties renginio mūsų nariams. Džiaugiamės, kad su Litexpo komandos indėliu pavyko turėti ženkliai didesnį ir turiningesnį renginį“ – sako PVPA direktorė Aušra Bytautienė.

2023 metų konferencijoje – parodoje „Motivated at work“ dalyvių laukia:

Didžioji salė

Metinė PVPA konferencija. Tai salė, kurioje pranešėjai dalinsis įžvalgomis iš organizacijos perspektyvos. Kalbėsime ir diskutuosime apie darbo ateitį, žmonių valdymo atsakomybių pasidalinimą organizacijoje tarp vadovo ir personalisto, vis dar neraminančius hibridinio darbo niuansus, organizacijų kultūros kūrimą postpandeminiame pasaulyje, psichologinį saugumą, darbuotojų gerovės ir prasmės jausmo darbe kūrimą, ir kt.

Praktinės dirbtuvės (workshop) vadovams

Jų metu ugdysime konkrečius vadovavimo hibridinėms komandoms įgūdžius: pagrįstų sprendimų priėmimo, sudėtingų pokalbių su darbuotojais vedimo, aktyvaus klausymo – kad žmogus jaustųsi svarbus, pokyčių organizavimo, autentiškos lyderystės ir kitus įgūdžius.

Asmeninio tobulėjimo erdvė

Tai salė, kurioje bus kalbama įvairiomis temomis iš asmeninės kiekvieno žmogaus perspektyvos. Itin daug dėmesio skirsime kiekvieno iš mūsų emocinės sveikatos gerinimui ir temoms, susijusioms su mūsų motyvacija ir karjera.

 

Paroda

Įvairios paslaugos ir prekės darbuotojų motyvacijai, tobulėjimui ir gerovei kurti.

Pranešėjai
+
Temos ir pranešimai
+
Parodos dalyviai
+
Dalyviai
+

KONFERENCIJOS - PARODOS Organizatoriai ir partneriai

Partneriai

MUS RASITE Renginio vieta

PASKUBĖK! Griebk bilietą!

LAUKIANTIEMS NAUJIENŲ

Naujienlaiškio prenumerata

.