SUSIPAŽINKITE Parodos dalyviai

Organizacijų ir darbuotojų vertinimo įrankiai : įsitraukimo, 360 grįžtamojo ryšio tyrimai, veiklos vertinimo įrankis, asmenybės, lyderystės ir gebėjimų testai.

Kompleksinės paslaugos kokybiškų pokyčių siekiančioms organizacijoms ir žmonėms, norintiems augti ir tobulėti kartu.

Veikla apima mokymus, tyrimus, konsultacijas, darbuotojų ugdymą bei renginių organizavimą.

Organizacijų bendrųjų kompetencijų kėlimo, įgūdžių lavinimo ir efektyvumo didinimo komanda.

Individualūs skaitmeninio ugdymo sprendimai.

Vadovų ir komandų lyderystės ugdymo ekspertai pristatys paprastus būdus, kaip didinti organizacijos gerovę.

Sumanus darbuotojus ir darbdavius sujungiantis dirbtinio intelekto sprendimas, kuris padės rasti darbą ar darbuotojus greitai ir paprastai.

Visų grandžių darbuotojų mokymai, personalo paieška ir atranka, organizacijų tyrimai ir valdymo sprendimai.

Teikia personalo valdymo konsultacijas, įrankius bei paslaugas organizacijoms.

Personalo valdymo sprendimai, padedantys pritrauki, atrinkti ir išlaikyti aukštos kvalifikacijos specialistus bei visų grandžių vadovus.

Moodle LMS bei Moodle Workplace sistemos įtraukiančiam mokymosi turiniui kurti. 

Sprendimai darbdaviams, siekiantiems pritraukti, motyvuoti ir išlaikyti geriausius specialistus bei padidinti jų produktyvumą.

Darbuotojų įsitraukimo, komunikacijos ir naudų valdymo platforma. Didesnis komandų lojalumas su personalizuota programėle darbuotojams ir automatizuotomis užduotimis personalo skyriui.

Bendrovė, teikianti gyvybės draudimo paslaugas privatiems ir verslo klientams, bei sveikatos draudimo paslaugas verslo klientams.

Aiškinamieji filmukai, vizualus fiksavimas ir piešimas renginių metu ir kūrybiniai seminarai apie vizualinį mąstymą - jūsų idėjoms įgyvendinti.

Tavo sveikatos namai Druskininkuose -sveikatos stiprinimui, atsipalaidavimui ir poilsiui. TIK konferencijos dalyviams - specialūs pasiūlymai.

Vieninteliai mineralų SPA namai, kviečiantys patirti mineralizuojantį poilsį, įkvepiančias erdves darbui, susitikimams, renginiams bei atostogoms.

Sadhu lentos – vinių terapija.

Darbuotojų nuolaidų platforma bei programėlė, padedanti sutaupyti apsiperkant 200+ partnerių parduotuvėse.

Jūsų biuro atmosferos partneriai – pasitelkdami inovatyvius ir išjaustus metodus, kuriame darbingą, kūrybišką ir įkvepiančią atmosferą.

Profesionalios vertimo (raštu, žodžiu) paslaugos atveria kelius verslo plėtrai.Orientuojamės į klientą, esame operatyvūs, lankstūs, inovatyvūs, tvarūs ir patikimi.

People analytics platform for HR leaders which helps to link HR, collaboration and finance data, run personalized surveys, and get answers to questions about people and organization.

„Stebby“ – individualizuotų sveikatingumo paslaugų platforma Baltijos šalyse, kuria šiuo metu naudojasi daugiau nei 1500 bendrovių.

Verslo renginiai, komandos ugdymo metodai, sužaidybinti mokymai – didžiausias originalių idėjų pasirinkimas Jūsų įmonės renginiams. www.upas.lt

Įmonė, teikianti vidaus oro kokybės matavimo paslaugą. Sužinokite kuo kvėpuojate savo biure, kaip tai veikia jūsų darbuotojų sveikatą bei savijautą ir darbo procesus.

Universitetinė verslo mokykla, rengianti verslo bakalauro, magistrantūros, MBA Entrepreneurship and innovation studijų programas, verslo mokymus įmonėms, mokslo ir verslo projektus.

Socialiai atsakinga įmonė, remianti daugybę paramos akcijų. Savo pavyzdžiu atkreipiame dėmesį į atsakomybę ir pagarbą darbuotojams, klientams ir verslo aplinkai. Teikiame kokybiškas ir kompleksiškas paslaugas 24/7.

Keliame tikslą pasiekti pokyčio, kad mokymai atneštų ilgalaikę naudą ir padėtų Jūsų darbuotojams įgyti reikiamų įgūdžių.

Verslo dovanos, drabužiai bei dovanų rinkiniai darbuotojams, įmonių klientams bei verslo partneriams. Profesionaliai, atsakingai ir kūrybingai dirbame jau 30 metų.

Talento, kūrybiškumo ir patirties sintezė optimizuojanti ir įgyvendinanti svarbiausius Jūsų įvykius.

PREMIER by Dead Sea - tai ne tik kosmetika. Tai mokslininkų bei kosmetologijos specialistų bendros veiklos rezultatas, gimęs siekiant pasiekti aukštumas dermatologijos bei chemijos srityje.

Wolt for Work - maistas biure paprasčiau.

Aktyvaus sėdėjimo kėdės sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.

Smaragdo slėnis - tai šalia Vilniaus esanti renginių erdvė talpinanti iki 400 svečių.

Patogi ir draugiška vartotojui verslo procesų skaitmeninimo platforma, kurios pagalba organizacijos optimizuoja kasdienės įmonės veiklas ir tampa efektyvesnės.

HotCup yra „TAIP“ komanda, kuri rūpinas biuro vartojimo produktais nuo kavos puodelio iki sviestinio ragelio.

Derinti poilsį ir darbą – ne tik šiuolaikiška, bet ir pravartu. Tai gerina darbuotojų įsitraukimą, didina produktyvumą ir pasitenkinimą darbu. Individualiai pritaikysime veiklas pagal jūsų poreikį, renginio temą ar įmonės veiklos specifiką.

PASKUBĖK! Griebk bilietą!

LAUKIANTIEMS NAUJIENŲ

Naujienlaiškio prenumerata

.

SKAITMENINIS KORYS, MB