speaker-photo

Dr. Audronė Nakrošienė

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto docentė, ISM Executive MBA studijų direktorė

Dr. Audronė Nakrošienė – socialinių mokslų daktarė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto docentė, ISM Executive MBA studijų direktorė, ICF sertifikuota koučerė, lyderystės efektyvumo LCP tyrimo metodikos sertifikuota konsultantė, Tarptautinės koučingo asociacijos ICF valdybos narė, Women of Wonder (WOW) universiteto valdybos narė, tarptautinių konferencijų ir verslo renginių moderatorė, aukščiausiojo ir vidurinės grandies vadovų asmeninio pokyčio konsultantė, Delfi „Metų Moteris 2021“ nominantė.

Audronė stažavosi BI Norvegijos verslo mokykloje, DTU vadovų verslo mokykloje, Aalborg universitete Danijoje. Ji skaitė pranešimus tarptautinėse konferencijose Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Ispanijoje, Austrijoje, yra tarptautinio mokslininkų tinklo COST komiteto narė.

Audronės konsultavimo ir tyrimų sritys – lyderystė, organizacinė elgsena, pokyčių valdymas, nuotolinis darbas. Audronė konsultuoja įmones nuo 2001 metų, jos moksliniai straipsniai yra publikuojami tarptautiniuose prestižiniuose recenzuojamuose žurnaluose, o ekspertinė nuomonė Verslo žiniose ir pan.

Audronė yra įgijusi vadovų vadybos magistro laipsnį BI Norvegijos verslo mokykloje ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitete bei energetikos ir šiluminės inžinerijos magistro laipsnį Vilniaus Gedimino technikos universitete ir Danijos Aalborg universitete, o socialinių mokslų daktaro laipsnį įgijo studijuodama tarptautinėje BI Norvegijos verslo mokyklos, Aarhus universiteto, Tartu universiteto ir ISM Vadybos ekonomikos universiteto jungtinėje vadybos krypties doktorantūros programoje.

2 salė Didžioji salė

Diskusija „Kaip su mažiau turėti daugiau: HR-less approch“