speaker-photo

Brigita Kaleckaitė

Vilniaus geštalto instituto įkūrėja ir vadovė, HUMAN SKILLS partnerė ir verslo lektorė

Brigita Kaleckaitė – Vilniaus geštalto instituto įkūrėja ir vadovė, psichoterapeutė ir supervizorė, Europos geštalto terapijos asociacijos narė, UAB „Human Skills“ partnerė ir verslo trenerė. Brigita užsiima individualia psichoterapine praktika ir dėsto įvairiuose užsienio geštalto institutuose, veda mokymus Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Gruzijoje, Portugalijoje ir kitose šalyse. Ji taip pat konsultuoja organizacijas bei veda mokymus verslui ir turi 19 metų tarptautinės darbo patirties personalo valdymo srityje Pabaltijo ir Skandinavijos šalyse. Nuolat kelia kvalifikaciją tarptautiniuose seminaruose ir programose. Gyvena Lietuvoje ir Ispanijoje, kalba 4 užsienio kalbomis. 

„Man patinka dirbti dvejose sferose – verslo organizacijose ir psichoterapijos srityje. Kuo toliau, tuo labiau šios sritys integruojasi – pandemija, hibridinis darbas, karas, klimato kaita, nuolat kuria naujus iššūkius, kuriems spręsti reikalingos stipriai išvystytos psichologinės kompetencijos ir lyderystė.“

Brigita sako, kad žmogus geriausiai išmoksta dalykus, kai yra užmegztas reikšmingas santykis su mokymų treneriu, kai yra refleksijos įgūdžiai ir kai į mokymus yra įtrauktas mūsų kūnas. Tad pranešimo metu išgirsite apie įkūnytą mokymąsi – kas tai tai yra, kiek ir kaip dalyvauja mūsų kūnas ir emocijos mokymuose.

1.1 salė Asmeninis tobulėjimas

„Įkūnyti mokymai ir mokymasis – kaip mokytis, kad išliktų?“