speaker-photo

Gintarė Buinickaitė

TMD PARTNERS konsultantė, psichologė

Gintarė turi ilgametės praktinės patirties vadovaujant komandoms. Jau daugiau nei 10 metų ji moko bei ugdo darbuotojus bei įvairaus lygio vadovus. Konsultantė didesnę savo karjeros dalį dirbo didelėse globaliose organizacijose (Western Union, AIG, Ahlstrom, Citco), padėjo joms įkurti paslaugų centrus Vilniuje. Ji taip pat dirbo Western Union CEO komandoje, įmonės pagrindiniame biure, Kolorade, JAV, kur vykdė projektus su aukščiausio lygio vadovais, įgijo stiprios vadovavimo patirties tarpkultūrinėse komandose. Tą patirtį toliau stiprino kitose organizacijose ne tik kaip tarptautinės komandos narė, bet ir ugdydama darbuotojus įvairiose pasaulio šalyse: pradedant Filipinais, baigiant Karibų salomis ir Pietų Amerika. 

Gintarė yra psichologė – psichologijos bakalauro studijas baigė JAV, Kolorado valstijos universitete, o magistro – Vytauto Didžiojo Universitete. Tarptautinę mokymosi patirtį kaupė ir Kelno bei Kaselio universitetuose Vokietijoje. 

Specializuojasi naujai paskirtų vadovų ugdyme, emocinio intelekto, atsparumo ugdymo, komandinio darbo, bei bendradarbiavimo srityse, streso ir konfliktų valdyme ir komunikacijoje. Domisi grupinės terapijos taikymu organizacijose. 

15:30 - 17:00

1.2 ir 1.3 salė Praktiniai užsiėmimai

„Pagrindiniai vadovavimo hibridinei komandai akcentai“

1.3 salė